HYDROLAB Sp. z o.o. Sp. K.

 HYDROLAB Sp. z o.o. Sp. K.
Wesoła 5
83-010 Straszyn
tel.: 58 341 16 69, 58 341 90 00
fax: 58 585 86 97
e-mail: biuro@hydrolab.pl
strona: www.hydrolab.pl

hlpolska.jpg

   

Firma Hydrolab specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i serwisowaniu systemów oczyszczania wody do celów laboratoryjnych.

Hydrolab jest liderem w produkcji demineralizatorów laboratoryjnych w Polsce.
Od prawie dwudziestu lat Hydrolab wprowadza i wdraża najnowsze technologie oczyszczania wody.
Hydrolab aktualnie posiada w swojej ofercie ponad sto modeli urządzeń do oczyszczania wody. Na podstawie własnych doświadczeń firma zaprojektowała i wyprodukowała trzy serie demineralizatorów: TECHNICAL, HLP oraz SPRING, które są idealnym rozwiązaniem, mogącym sprostać wszystkim wymaganiom każdego współczesnego laboratorium w zakresie zapotrzebowania na ultraczystą wodę.
Dodatkowo stworzono również szereg unikalnych rozwiązań stanowiących uzupełnienie oferty podstawowej, systemy serii: BASIC, DOCZYSZCZAJĄCE, R, PLUS oraz stacje przemysłowe: SPRING i TECHNICAL.
Demineralizatory mogą być wykorzystywane zarówno w laboratoriach analitycznych, jak również w gabinetach stomatologicznych, kosmetycznych, a także w przemyśle elektronicznym, spożywczym, chemicznym, farmaceutycznym, itp.

Hydrolab oferuje kompleksowe usługi związane z szybkim i wygodnym uzyskiwaniem przez laboratoria wody najwyższej jakości, służy doradztwem w sprawach związanych z zaopatrzeniem w wodę zdemineralizowaną zapewniając kompletną i natychmiastową obsługę od momentu planowania do montażu z pełną dokumentacją kwalifikacyjną IQ, OQ, PQ.
Firma posiada wdrożony i certyfikowany System Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2009 w zakresie projektowania, produkcji i serwisu systemów oczyszczania wody, który gwarantuje wysoką jakość produktów oraz świadczonych usług