KNAUER POLSKA

KNAUER POLSKA
ul.Chrościckiego 19
02-404 Warszawa
tel./fax: +48 22 863 83 46
kom.: +48 603 398 699, +48 605 423 533
e-mail: info@knauerpolska.pl
strona:  www.knauerpolska.pl

KNAUER POLSKA

   

Firma KNAUER ma już ponad 50 lat doświadczenia w opracowywaniu i sprzedaży osmometrów i systemów chromatografii cieczowej, eksportuje do odbiorców w około 100  krajów na całym świecie. Jest wiodącym producentem na rynku niemieckim.

Firma KNAUER-POLSKA ukończyła już XXIII LATA !!!

Systemy i kolumny HPLC oraz UHPLC firmy KNAUER stosowane są w badaniach naukowych, kontroli jakości, badaniach rozwojowych i preparatywnych. Naszymi odbiorcami są laboratoria instytutów naukowych, przemysłu i wyższych uczelni.

Chromatografia cieczowa znajduje zastosowanie w badaniach dla potrzeb medycyny  i farmacji, ochrony środowiska, badaniach żywności i kosmetyków. 

W dziedzinie HPLC oferujemy szerokie spektrum aparatury: od nowej generacji HPLC AZURA do zastosowań analitycznych i semipreparatywnych, aż do dużych instalacji SMB   (Simulated Moving Bed) do ciągłej ekstrakcji do 1 000 kg czystej substancji rocznie.

Chromatografy serii AZURA łączą w sobie najnowsze osiągnięcia technologiczne z nowoczesną architekturą. Są przyjazne dla użytkownika i dla laboratorium. Oferujemy również w atrakcyjnych cenach, zestawy dedykowane dla dydaktyki, stanowiące kompletny zestaw  izokratyczny HPLC, łącznie z komputerem, oprogramowaniem i kolumną C18.

W naszej ofercie znajdują się także nowoczesne i bardzo wydajne systemy UHPLC z serii PLATINblue umożliwiające pracę z ciśnieniem do 100 MPa oraz przepływem do 5 ml/min w wielu różnych konfiguracjach.

Oferujemy również oprogramowanie obsługujące systemy HPLC oraz UHPLC -ClarityChrom® oraz ChromGate® - całkowicie zgodne z wymaganiami FDA 21 część 11, szeroki asortyment kolumn i akcesoriów.

Nasze produkty cechuje nowoczesność, niemiecka jakość i precyzja. 

Zapewniamy pełen serwis i szkolenia.