Fun Lab

Pokaż, że nauka nie jest nudna, zaraź nas swoją pasją odkrywania i tworzenia, nagraj film i wygraj cenne nagrody!

Zespół TV Laboratoria oraz Laboratoria.net serdecznie zaprasza wszystkich pozytywnie zakręconych na punkcie nauki do wzięcia udziału w konkursie „FUN LAB, baw się z nami nauką", pod patronatem PAP Nauka, CITRRU, JCI.

Celem konkursu jest popularyzacja nauki w odejściu od sztywnych schematów jej prezentowania oraz zachęcenie do aktywnej dyskusji w postaci prezentowania swoich nagrań i ich komentowania. Konkurs dedykowany jest wszystkim tym, dla których nauka nie jest przykrym obowiązkiem, a przyjemnością - w szczególności ludziom młodym, którzy poprzez naukę chcą rozwijać swoje pasje.

Przedsięwzięcie podejmuje ważny temat promocji nauk ścisłych, który dotychczas w takiej formie był nieobecny w debacie publicznej. Dzięki odrębnej platformie TV Laboratoria konkurs to okazja do nowatorskiego prezentowania swoich zainteresowań i osiągnięć. Ważne jest też przy tym wspieranie samodzielności młodych ludzi w zdobywaniu wiedzy, rozwijanie ich kreatywności oraz innowacyjnego podejścia do nauki.

Zadaniem uczestników jest przedstawienie materiału filmowego, na którym poruszone zostaną zagadnienia naukowe ukazane w nieszablonowy sposób. Oceniana będzie zarówno kreatywność, jak i wartość merytoryczna nagrania.


Regulamin, formularz zgłoszeniowy i szczegółowe informacje są dostępne na stronie: www.laboratoriatv.net oraz www.laboratoria.net


Z niecierpliwością czekamy na Wasze zgłoszenia !
Redakcja Laboratoria.net


See more